آموزش آنلاین بازی کردن ماینکرافت در اندروید Minecraft Online

بدون نیاز به اکانت Xbox برای اولین بار در سطح وب + جدیدترین آپدیت بازی

با توجه به درخواست برخی از کاربران عزیز سایت امروز تصمیم گرفتیم برای اولین بار در کل سطح وب یک آموزشی در زمینه آنلاین بازی کردن ماینکرافت در اندروید رو در این پست آماده کنیم که قبل قرار دادن این آموزش بصورت کامل تمامی این مورد هایی که در ادامه همین مطلب قرار داده ایم تست شده و بعد قرار داده شده است. با این روش خیلی راحت میتوانید بصورت کاملا رایگان بدون نیاز به هیچ برنامه و هیچ اکانت ایکس باکسی این بازی رو بصورت آنلاین با دیگران انجام دهید. با ما همراه باشید تا ماینکرافت رو بتوانید بصورت آنلاین بازی کنید.

آموزش آنلاین بازی کردن ماینکرافت در اندروید Minecraft Online

آموزش آنلاین بازی کردن ماینکرافت در اندروید

موارد مورد نیاز برای آنلاین کردن ماینکرافت اندروید :

  1. نسخه ادیت شده ماینکرافت آنلاین اندروید ( در زیر همین صفحه از باکس دانلود میتوانید این نسخه ادیت شده رو دانلود کنید. )
  2. یک نرم افزار خوب رفع تحریم ف.ی.ل.ت.ر.ش
  3. حذف نسخه های قبلی نصب شده ماینکرافت از گوشی خود
  4. اینترنت پرسرعت و کاملا مناسب
  5. ساخت یک اکانت Hotmail ( آموزش رو به دقت نگاه کنید آموزش باز کردن Hotmail رو هم توضیح دادیم )

دوستان قبل اینکه این آموزش رو انجام بدید ابتدا اگر در گوشیتون بازی ماینکرافت دیگه ای رو دارید حتما بصورت کامل حذفش کنید. هیچ ماینکرافت دیگه ای باید در گوشیتون نباشد. در تمامی عکس های قرار داده شده با کادر قرمز رنگ نشان دادیم که باید کجاهارو کلیک بزنید.

1. ابتدا فایل نصبی ماینکرافت ادیت شده آنلاین اندروید رو از زیر همین صفحه دانلود کرده و بصورت کامل در گوشی خود نصب کنید. اگر در موقع نصب اررور این برنامه امنیت ندارد رو مشاهده کردید روی گزینه ( در هر حال نصب شود ) کلیک کرده و این بازی رو نصب کنید.

نصب ماینکرافت ادیت شده اندروید

 

2. حالا بعد نصب، ابتدا یک نرم افزار رفع تحریم ف.ی.ل.ت.ر.ش فعال کرده و بعد بازی رو اجرا کنید.

اجرا کردن ماینکرافت ادیت شده اندروید

 

3. حالا در همین ورود اولیه به داخل بازی مثل عکس زیر روی گزینه Sign In For Free کلیک بزنید.

کلیک روی گزینه Sign In For Free در ماینکرافت

 

4. خوب حالا یک پنجره ای دیگری باز میشود که اینجا باید یک اکانت جدید Hotmail بسازید. برای باز کردن این اکانت روی گزینه Create One مثل عکس زیر کلیک کنید.

باز کردن اکانت Hotmail برای ماینکرافت

 

5. در پنجره جدید باز شده برای ادامه ساخت یک اکانت جدید Hotmail روی گزینه Get a new email address کلیک بزنید. در عکس زیر هم نشان دادیم باید کجارو کلیک بزنید.

ساخت اکانت ماینکرافت آنلاین

 

6. خوب حالا در این قسمت یک آیدی یا همان اسم برای اکانت خود در کادر سفید وارد کنید. و بعد گزینه Outlook رو به گزینه Hotmail در کنار سمت راست تغییر دهید. دقیق مثل عکس زیر این تغییر رو انجام دهید. فقط دقت کنید این اسمی که میذارید نباید تکراری باشد پس از اسم های ساده استفاده نکنید. در عکس زیر هم که مشاهده میکنید ما یک اسمی انتخاب کردیم که امکان تکراری بودنش خیلی کم میباشد. بعد انتخاب اسم روی گزینه Next کلیک کرده و ادامه دهید.

انتخاب اسم برای اکانت آنلاین ماینکرافت

 

7. در صفحه جدید باز شده باید برای اکانت خود یک رمز مناسب و سخت رو وارد کنید. سعی کنید یک رمز سختی وارد کنید تا به مشکل برنخورید. بعد وارد کردن رمز روی گزینه Next کلیک کنید.

وارد کردن رمز برای اکانت آنلاین ماینکرافت

 

8. خوب حالا در صفحه جدید باز شده در کادر اولی یک اسم و در کادر دومی هم یک شهرت برای اکانت خود انتخاب کنید. این قسمت زیادی مهم نیست پس میتوانید هرچی که میخواین بنویسید. بعد نوشتن روی گزینه Next کلیک بزنید.

وارد کردن اسم و شهر برای ساخت اکانت آنلاین ماینکرافت

 

9. در صفحه جدید باز شده کشور، تاریخ و تولد خود را بر حسب تاریخ میلادی انتخاب کنید. میتوانید مثل عکس زیر تاریخ و کشور خود را انتخاب کنید. بعد روی گزینه Next باز هم کلیک بزنید.

مطالب پیشنهادی فست موبایل :  دانلود Oddmar Full 0.110 - بازی اکشن آدمار اندروید + دیتا

انتخاب کشور و تاریخ ماینکرافت آنلاین

 

10. در این صفحه ای که وارد شدید باید هر نوشته ای که در عکس وسط صفحه گوشیتون مشاهده کردید رو در کادر سفید بنویسید و بعد گزینه Next رو کلیک بزنید. عکس رو به درستی بنویسید چون تا درست وارد نکنید عکس های جدیدتری میاد و تا درست وارد نکنید این قسمت رو نمیتوانید رد کنید.

ساخت اکانت آنلاین برای ماینکرافت اندروید

 

11. خوب بعد انجام کار های بالایی وارد این صفحه سبز رنگ در عکس زیر میشوید که باید صبر کنید تا اکانت شما برای آنلاین بازی کردن ماینکرافت در اندروید ساخته شود.

ساخته شدن اکانت ماینکرافت آنلاین اندروید

 

12. وقتی وارد صفحه سبز رنگ مثل عکس زیر شدید روی گزینه let’s play کلیک کنید. قبل این صفحه یک صفحه ای دیگری هم باز میشود که در اون قسمت هم در پایین صفحه روی گزینه گفته شده کلیک بزنید.

کلیک روی گزینه let's play

 

13. خوب حالا در صفحه جدید باز شده مثل عکس زیر در بالا صفحه روی آیکون ضربدر یا همان خروج کلیک کنید.

کلیک روی آیکون ضربدر

 

14. خوب حالا اگر تا اینجا به درستی آموزش گفته شده رو انجام داده باشید باید اتوماتیک به بازی برگردید و نوشته ای مثل عکس زیر رو مشاهده کنید. بعد مشاهده این قسمت یعنی شما میتوانید این بازی ماینکرافت رو آنلاین بازی کنید. روی گزینه Continue کلیک کرده و وارد بازی شوید.

وارد شدن به بازی ماینکرافت آنلاین اندروید

 

15. در صفحه اول بازی همانطور که در عکس زیر هم مشاهده میکنید کاراکتر آنلاین خود را میتوانید در سمت راست بازی مشاهده کنید. برای ادامه و وارد شدن به سرور های آنلاین بازی روی گزینه Play کلیک بزنید.

وارد شدن به سرور های آنلاین ماینکرافت اندروید

 

16. خوب در صفحه جدید باز شده در بالا صفحه بازی قسمت Server یعنی گزینه سومی رو مثل عکس زیر انتخاب کنید.

انتخاب کردن قسمت Server

 

17. حالا یکی از سرور های موجود رو انتخاب کنید پیشنهاد میکنم سرور اولی رو انتخاب کنید چون گیم پلی خیلی جالبی دارد و فوق العاده هم شلوغ میباشد. منظور از سرور اولی The Hive میباشد.

انتخاب سرور The hive در ماینکرافت اندروید آنلاین

 

18. بعد انتخاب کردن سرور باید صبر کنید تا بازی شما به سرور انتخاب شده وصل شود. این قسمت ممکن است طول بکشد و برحسب سرعت اینترنت شما این صفحه بارگذاری میشود. پس هرچقدر اینترنت شما پرسرعت باشد این قسمت هم سریع تر لود میشود.

لود شدن سرور آنلاین ماینکرافت اندروید

 

19. همانطور که در عکس زیر هم مشاهده میکنید ما وارد سرور آنلاین بازی شدیم و کلی هم کاربران واقعی از کل دنیا در کنار ما هستند.

ماینکرافت آنلاین اندروید

 

20. این هم لیستی از بازیکن های واقعی در این سروری که ما وارد شدیم. در عکس زیر میتوانید این لیست و واقعی بودن این آموزش رو مشاهده کنید.

ماینکرافت آنلاین اندروید واقعی

 

 

توجه: این آموزش کاملا واقعی میباشد و برای اولین بار میباشد که در کل سطح وب این آموزش رو برای شما قرار داده ایم. سایت فست موبایل همیشه سعی میکند تا بهترین آموزش هارو برای شما کاربران عزیز قرار دهد. در صورت داشتن هرگونه مشکل میتوانید از پشتیبانی سایت در زیر همین صفحه کمک بگیرید.

همچنین دوستانی که ای پی و سرور های خوبی دارند میتوانند در زیر همین صفحه برای همه ارسال کنند. کسایی که هم میخواهند این سرورهارو وارد کنند کافیه در قسمت انتخاب سرور روی گزینه Add server کلیک کرده و ای پی سرورهای دیگر رو وارد کنند.

حتما قبل انجام این آموزش ماینکرافت خود را حذف کرده و فایل نصبی ماینکرافت ادیت شده آنلاین رو از باکس دانلود زیر دریافت کنید. آپدیت جدید بازی برای اولین بار در تاریخ 26 اردیبهشت ماه قرار داده شد.

3.1/5 (187 نظر)
 
باکس دانلود
ADS2
نویسنده: Mahsa
نظرات: 661 نظر

ترافیک دانلود از سایت فست موبایل نیم بها میباشد. در صورت مشاهده آپدیت هر بازی لطفا زیر همان پست کامنت ارسال کنید تا سریع آپدیت بازی قرار داده شود.

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

661 Comments
جدید ترین
قدیمی ترین

نظرات برای این مطلب بسته شده است.


رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس