how to install data

آموزش نصب بازی و برنامه های دیتادار اندروید

آموزش تصویری و کامل نصب بازی های دیتادار اندروید با یک روش ساده

دوستان در این پست امروز میخواهیم آموزش نصب بازی و برنامه های دیتادار در گوشی های اندروید رو برای شما توضیح دهیم و با یک روش کاملا ساده و به درد بخور به شما یاد دهیم تا همیشه بتوانید هر بازی و نرم افزار دیتاداری که میخواهید در گوشی خود نصب کنید رو خیلی راحت نصب کرده و از آن استفاده کنید. کاربران عزیز سایت این آموزش رو دقیق بخونید تا هیچ جایی به مشکل برنخورده و بازی های دیتاداری که دارید رو به راحتی نصب کنید.

آموزش نصب بازی و برنامه های دیتادار اندروید

آموزش نصب برنامه و بازی های دیتادار اندروید

ما این آموزش نصب رو روی نرم افزار Rar For Android آماده کرده ایم و پیشنهاد میکنیم شما هم همیشه از این نرم افزار برای همچین کارایی استفاده کنید چون این نرم افزار در این زمینه بهترین میباشد.

برای دانلود نرم افزار Rar For Android به اینجا کلیک بزنید.

ابتدا بعد نصب این نرم افزار روی آیکون آن کلیک کرده و وارد محیط نرم افزار شوید.

وارد شدن به محیط نرم افزار برای نصب بازی و برنامه دیتادار

 

بعد وارد شدن میتوانید پوشه های موجود در مموری و حافظه داخلی گوشی خود را در اینجا مشاهده کنید. حالا باید وارد همون پوشه ای شوید که از قبل بازی و یا نرم افزار دیتادار خود را در همون پوشه کپی یا دانلود کرده اید.

وارد شدن به پوشه بازی دیتادار

 

ما از قبل یک بازی دانلود کرده ایم و اسم آن بازی هم Euro Truck Driver میباشد، و تو این آموزش هم میخواهیم دیتا و خود این بازی رو هم نصب کنیم. شما هم مثل همین کارایی که در ادامه آموزش انجام میدهیم رو روی بازی خود انجام داده و به راحتی در گوشی خود نصبش کنید.

حالا ابتدا روی فایل نصبی بازی خود کلیک کرده و وارد صفحه نصب شوید.

نصب بازی دیتادار

 

خوب حالا روی گزینه نصب کلیک کرده و بازی رو در گوشی اندروید خود نصب کنید.

نصب کردن بازی دیتادار در اندروید

 

بعد اینکه بازی نصب شد به هیچ وجه آن را اجرا نکنید و در صفحه نصب هم روی گزینه تمام یا هر گزینه دیگری که بازی رو در گوشی شما اجرا نمیکند کلیک بزنید.

باز نکردن بازی دیتادار بعد نصب شدن

 

حالا دوباره به اون پوشه ای که فایل نصبی و فایل دیتا بازی رو دانلود کرده بودید برگشته و روی اسم فایل دیتای بازی انگشت خود را کمی نگه دارید.

نصب دیتای بازی های اندروید

 

بعد اینکه انگشت خود را کمی نگه داشتید چندتا گزینه ای مثل عکس زیر ظاهر میشود که باید در اینجا برای استخراج کردن فایل دیتای بازی روی گزینه استخراج در اینجا کلیک بزنید.

استخراج کردن فایل های زیپ بازی های دیتادار اندروید

 

بعد کلیک روی این گزینه یک صفحه ای مثل عکس زیر ظاهر میشود که باید در اینجا صبر کنید تا فایل دیتای شما از حالت زیپ بصورت کامل استخراج شود. در این قسمت اگر فضای کافی برای اینکار نداشته باشید ممکن است فایل دیتای شما ناقص استخراج شود بخاطر همین هم همیشه حتما فضای کافی برای همچین کارهایی رو از قبل تهیه کنید.

استخراج شدن فایل زیپ دیتای بازی

 

همانطور که در عکس زیر هم مشاهده میکنید بعد استخراج شدن یک پوشه ای در صفحه ما اضافه شده است که همین پوشه دیتای بازی میباشد. حالا باز انگشت خود را روی اسم همین پوشه کمی نگه دارید.

کپی کردن پوشه دیتای بازی

 

بعد اینکه انگشت خود را کمی نگه داشتید چندتا گزینه ای مثل عکس زیر در صفحه شما ظاهر میشود که در این قسمت باید روی گزینه انتقال کلیک کنید.

بعد کلیک روی این گزینه اصلا هیچ دکمه دیگری رو فشار نداده و ادامه آموزش رو انجام دهید.

انتقال دادن فایل دیتای بازی

 

بعد حالا بدون اینکه از برنامه خارج شوید و یا دکمه دیگری رو بزنید باید پوشه Android در حافظه داخلی خود گوشی رو پیدا کرده و وارد همین پوشه شوید. با دکمه برگشت میتوانید به عقب برگشته و این پوشه رو به راحتی در داخل این نرم افزار پیدا کنید.

پیدا کردن پوشه اندروید

 

بعد اینکه وارد پوشه Android شدید حالا باید دوباره وارد پوشه Obb شوید. اگر این پوشه در صفحه شما موجود نیست حتما یک پوشه ای با این اسم یعنی Obb در همین صفحه Android باز کنید.

وارد شدن به پوشه obb

 

بعد اینکه وارد این پوشه obb شدید در بالا صفحه روی آیکون کپی که در عکس زیر هم با رنگ قرمز نشان دادیم کلیک کرده و پوشه دیتای بازی رو هم در همین مسیر بصورت کامل کپی کنید.

کپی کردن پوشه دیتای بازی در obb

 

حالا صبر کنید تا پوشه دیتای بازی بصورت کامل در مسیر پوشه obb کپی شود.

کپی شدن پوشه دیتای بازی در obb

 

همانطور که در عکس زیر هم مشاهده میکنید پوشه دیتای بازی ما در همین پوشه Obb بصورت کامل کپی شد.

کپی شدن کامل پوشه دیتای بازی های اندروید

 

خوب حالا میتوانید روی آیکون بازی خود کلیک کرده و به راحتی اجراش کنید.

اجرا کردن بازی دیتادار اندروید

 

موفق باشید. اگر آموزش رو به درستی انجام دهید و فضای کافی برای استخراج و انتقال فایل ها داشته باشید بدون شک هیچ مشکلی پیش نمیاد و خیلی راحت میتوانید بازی های دیتاداری که دوست دارید رو در گوشی اندروید خود نصب کنید.

3.6/5 (20 نظر)
 
باکس دانلود
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
ADS2
نویسنده: Mahsa
نظرات: 37 نظر

ترافیک دانلود از سایت فست موبایل نیم بها میباشد. در صورت مشاهده آپدیت هر بازی لطفا زیر همان پست کامنت ارسال کنید تا سریع آپدیت بازی قرار داده شود.

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest

37 Comments
جدید ترین
قدیمی ترین

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

مطالب بر اساس